Každý má nejaký pribeh. Rada Vám v skratke opíšem ten môj. Nie som vyučená kaderníčka, o to väčšiu vášeň dávam do tohto remesla. Študovala som Obchodnú akadémiu v Tvrdošíne, rodičia ma chceli smerovať aj na gymnázium – dobre, že som nešla. Každý máme v sebe niečo iné, vynimočné, niečo čo treba podporiť. To, že som študovala takú školu dáva v mojom živote veľký zmysel – som totiž obchodníčka srdcom i dušou. A to, že práve v kaderníckom remesle je skôr náhoda. Mňa bavilo všetko – vlasy, líčiť, nechty, chvíľkami aj klasická kozmetika. Vôbec som sa nevedela rozhodnúť, ktorým smerom ísť. Vedela som ale, že to budú proste služby, práca s ľuďmi, že nikdy nechcem byt úplným otrokom prace, preto hneď od začiatku som plánovala zamestnávať ľudí, aby som si mohla v kľude založiť aj rodinu…. Áno presne aj nad týmto som premýšľala, keď som mala 19 rokov. Vždy všetko naplánované. Vždy mať víziu, mať sen, ísť si za tým.

Po škole som robila čašníčku v Bratislave, zarobila na kurz, a aj ho absolvovala o niekoľko týždňov. Išlo o kurz kadernícky rekvalifikačný. No, nebudem klamať, určite zo mňa kaderníčku neurobil. Nebol podľa mojich predstav. Sama teória, málo praxe, a ak áno, tak len na tetách, ktoré chceli len klasiku…. Nič kreatívne, nič zaujímavé. Kvôli papieru , ktorý som potrebovala na otvorenie živnosti, som ho však potrebovala absolvovať. Po kurze, s výbornou angličtinou zo školy, síce žiadnymi skúsenosťami, ale s veľkou dávkou odvahy a kreativity som šla do Londýna. Robiť kaderníčku. Normálne som našla inzerát na anglických stránkach, zavolala a prišla. 1 rok som absolvovala úžasnú prax priamo počas práce, chodila na školenia (neakreditované, ale cielene tematicky podľa toho v čom som sa chcela zlepšiť)

Začala som sa venovať aj veľmi cielene aj vizáži, ale líčila som už kámošky vlastne od 14. rokov laicky. A hneď ako som sa vrátila na Slovensko si otvorila Paradiss. To bolo v roku 2009 a odvtedy sa len a len posúvam, zlepšujem, dávam nové ciele, a robím prácu na 110%.

Od vtedy, ako salón funguje, som sa stihla stať už dvakrát maminou a môj manžel ma vo všetkom, čo sa týka práce, podporuje – lebo skĺbiť rodinu aj prácu chce veľa plánovania a obetovania.

Na nasej webstránke Vám krok po kroku odprezentujem všetky naše služby, čo ponúkame, za aké ceny, samozrejmosťou sú fotky aj videa našej prace. Prečo sa Vám prihováram v množnom čísle?

Lebo nie som sama, kto buduje značku Paradiss. Sme tím, ktorý Vám tiež predstavím.

Spoločne, deň čo deň robíme ženám deň krajším…..

Samozrejme nielen vlasmi, ale aj príjemným rozhovorom, poradenstvom, masážou hlavy, kávičkou….

Neexistuje škaredá žena, len neupravená

Zdieľajte tento článok: