Kadernícke službyPonúkame dámske strihy, vždy s umytím hlavy, poradenstvom a kompletným stylingom.

Kto má predstavu, radi Vám ju splníme. Kto nemá predstavu, radi Vám poradíme.
Farbenie vlasov je ďalšia, veľmi dôležitá súčasť našich služieb. Používame farby od Wella Proffesional (Koleston Perfect, Colour Touch, Innosence, illumina, Blondor….) Ako inak, aj v tomto prípade s poradenstvom, farbíme farbami s amoniakom aj bez, melírovanie, bayalage, ombre, sombre, tónovanie, odfarbovanie či sťahovanie farby. Máme v ponuke aj veľmi výrazne pigmenty.

Doplnkové a veľmi žiadané služby sú česanie spoločenských a svadobných účesov, požičanie príčeskov (len zákazníčkam, ktoré sa češu u nás). Takže robíme každú sobotu v roku, okrem pôstného obdobia.

Ponúkame široký sortiment jedinečnej kozmetiky na vlasy, ktorá má personalizovaný spôsob ponuky. Luxusná rada System Professional Energy Code ponúka množstvo zaujímavých produktov, a my sme tu na to, aby sme Vám poradili naozaj na mieru.

Lebo s najväčšou pravdepodobnosťou vaša položka na hlave potrebuje inú starostlivosť ako vaše dĺžky/končeky.

A iba správne nastavená starostlivosť na doma ide ruka v ruke s tým, čo Vám urobí s vlasmi kaderníčka. Udržať si dlhodobo krásne vlasy, to by malo byť vašim cieľom.

 

Aké sady máme v ponuke?

  • 🍃 aj naturálna sada bez parabénov, sulfátov s 96% prírodným zložením – táto nie je ale vhodná pre každého
  • 💪🏼 silne reparačná rada, s lipidmi a keratínom na veľmi zničené vlasy
  • 💦 hydratačná rada, ktorá výborne doplní vlasom vlhkosť a pružnosť
  • 👩🏻‍🦱 rada na vyhladenie vlasov a kučery
  • 💫 rada obsahujúca luxusné vlasové oleje na obnovu vlasového vlákna
  • 🏝 rada s UV ochranou, prioritne k moru
  • 🧘‍♀️ balance rada – na problémy s pokožkou – ako vypadávanie, alopecia, lupiny, rýchle mastnenie vlasov

 

Akú farbu na vlasy používame?

Vedeli ste, že u nás v ponuke máte na výber aj premium farbu na vlasy? 🤔

Môžete si vybrať, či chcete byť farbená klasickou krémovou farbou Koleston Perfect od Welly s výbornými vlastnosťami aj trvácnosťou, ktoré používame už roky alebo
🍀novinkou 🍀- gélovou farbou, ktorá neobsahuje Amoniak, aj napriek tomu, že je to permanentná farba, ktorá 100% kryje šediny a ktorá vlasy počas farbenia aj ošetruje 😮
Navyše je vhodná aj pre alergikov (znižuje vznik alergickej reakcie až o 75%) oproti bežnej farbe.

Rozdiel vo farbách je uvedený v cenníku.

Illumina Color od firmy Wella je dlhotrvajúca gélová farba na vlasy, pri ktorej získate krásnu farbu, ktorá nikdy nechytí do nežiaducich žltých blond ani (často nechcených) hnedo červených / zlatých nádychov.

Je to farba na studenom základe, a to vytvára maximálne prirodzený vzhľad.

Takže aj odtiene, ktoré majú za úlohu pôsobiť “teplo a mäkko” budú vždy v kombinácii so studeným základom pôsobiť prirodzene.

Nie je vhodná úplne pre každú ženu, keďže má portfólio veľmi prirodzených odtieňov tak neponúka možnosť uspokojiť potreby žien s červenými/mahagónovými ani čiernymi vlasmi.

Vhodná hlavne pre studené hnedovlásky, studené orieškové odtiene, pieskové blond, krémové blond, plavá studená či marhuľková blond a hlavne všetky formy bayalage (s naturálne vyzerajúcim tmavým odrastom a postupne do blond).

S touto farbou môžete experimentovať len s prirodzenými odtieňmi a to bez poškodenia ich zdravia.

Illumina Color bola vytvorená na základe patentovanej technológie Microlight, ktorá umožňuje starať sa o vlasy počas procesu farbenia a vôbec nepoškodzuje ich štruktúru a vlasovú kutikulu zanecháva “priesvitnú” – takže extrémne lesklú!

Unikátna kombinácia zložiek starostlivosti, mikročastíc a pigmentov zaručuje nielen rovnomerné rozloženie farby, ale vytvára špeciálny efekt luxusného lesku pri akomkoľvek svetle.

Výrobok poskytuje vláknam výživu, vďaka ktorej sa stanú hodvábne mäkkými, poslušnými a lesklými.

Zdieľajte tento článok: