Nejde o klasické osetrenie, ktoré by riešilo vaše končeky, ale skôr o proces, ktorý rieši vašu pokožku. Zdravá pokožka = zdravé vlasy. Ale ako ju mať v dobrej kondícii?

Nioxin, veľmi uznávaná trichologická americká značka, rieši hlavne vypadávanie vlasov, a jemne riedke vlasy.

Týmto ošetrením vám už “liečime” pokožku, stimulujeme vlasové cibuľky ku aktivite a spevňujeme jemné vlasy.

Cena je preto vyššia, lebo okrem určitých kríkov u nás na prevádzke dostanete aj 5 týždňovú kúru na domáce použitie.

Vysvetlím. Po diagnostike, a úvodnej konzultácii vám najskôr urobíme dermabráziu vlasovej položky s masážou, ktorá prekrví tie správne miesta.

Pôsobí podobne ako pleťový peeling, ale používa sa na vlasovú pokožku. Toto Anti-Aging ošetrenie využíva technológie dermabrázia a napomáha regenerácii a revitalizácii povrchu vlasovej pokožky.

Jemne odstráni všetky nečistoty z povrchu vlasovej pokožky a okolia vlasových folikul. Pomáha urýchliť obnovu vlasovej pokožky až o 34%.

Po tomto kroku je pokožka perfektne pripravená na použitie Nioxinu. Táto kúra obsahuje šampón, kondicionér a aktivačnú penu. Balenie vydrží 5 týždňov.

Neoplachujúcu starostlivosť, ktorá obsahuje dôležité antioxidanty, rastlinné výťažky a mätový olej, obnovuje okolí pokožky výrazne rednúcich vlasov.

 

Obsahuje technológie:

BioAMP – s cystinovými aminokyselinami a vyživujúcimi zložkami. Pomáha získať husto vyzerajúce vlasy prostredníctvom zväčšenia objemu každého prameňa.

Ďalej antioxidanty, bylinné výťažky, vitamíny, ochranný filter SPF 15 a čistiace zložky pre vyčistenie folikul od mazu a tak poskytuje neprerušovaný tok výživy aj k vlasovým cibuľkám. Pokožka bude zároveň chránená pred slnkom.

Pre dosiahnutie maximálneho účinku je potrebné systém Nioxin používať kompletne, teda všetky tri jeho časti (šampón, revitalizér a pena).

Nioxin má svoje podkategórie a je ich 6. Na mieru vám vyberieme na mieste podľa intenzity padania, ale aj podľa kvality vlasov. Taktiež hrá pri výbere rolu či sú farbené, zasvetľované alebo nefarbené. A je to vhodne aj pre mužov, tehotné a dojčiace ženy.

Existujú samozrejme aj silné liečivá, ktoré už ale musí predpísať lekár, aby vám začali vlasy rásť. Vie sa však, a nie je to tajomstvo, že nežiaduce účinky takýchto liekov prináša nežiadúce účinky v podobe nadmerného ochlpenia, straty libida či zmeny na pokožke.

Nioxin je maximálne účinný a nemá tieto nežiadúce efekty. V Amerike sa predáva roky v lekárňach a drží si prvé miesto vo svete v rebríčku produktov na vypadávanie už 19 rokov.

Odporúčame 2 takéto ošetrenia za sebou absolvovať. Takže dokopy 10 týždňová kúra.

 

Cena za ošetrenie
Nioxin ošetrenie (60 minút)60 €

Vhodné pre každú ženu, ktorá sa o seba rada stará a dopraje si kvalitu.

 

Zdieľajte tento článok: