Kto ma sleduje už dlhšie vie, že mojou srdcovou záležitosťou sú premeny.
 
Samozrejme, nie každá potrebuje či túži zažiť niečo také.
 
Máte na výber:

 

tzv. ÚDRŽBOVÉ farbenie

To je presne tá služba, ktorú potrebujete pravidelne, aby ste svoje vlasy udržali pekné – teda zafarbiť odrasty, dorobiť melír, podstrihnúť dĺžky, niekedy aj s nejakou zmenou farby či strihu, ale je to také bežné. Taký ten milý vzťah s vlastnou kaderníčkou, kedy si myslíte, že stále robíte to isté, ale vždy odídete o trochu iná než minule.

Na túto službu sa objednávate ku kaderníčke, ktorá má voľný termín, a ak chcete chodiť pravidelne, tak tá istá kaderníčka sa o vaše vlasy bude aj dlhodobo starať. Niektoré kaderníčky už majú klientelu uzavretú, niektoré z nás ešte klientky berú. Ku každej sa ale treba objednať, nerobíme na počkanie.

 

tzv. PREMENA IMIDŽU

To je už niečo iné. Tu ideme viac do hĺbky, viac konzultujeme, zvažujeme v čom sa necíti klientka dobre, kaderníčka navrhuje viac variant, ruka v ruke je tu aj poradenstvo v oblasti líčenia a farebná typológia. Okrajovo sa dostaneme aj k farbe oblečenia či doplnkov. Taktiež ju učíme ako sa doma starať o vlasy správne a ako zvládnuť denné líčenie expresne za 10 minút ráno.  

Klientka ktorá podstúpi premenu, môže byt ďalej našou klientkou, ale aj nemusí.  

Môže to byť žena, ktorá potrebuje v živote nový impulz, mení v živote niečo radikálne, alebo to chce skúsiť len tak pre radosť či zo zvedavosti.  

Premenu vždy vykonáva majiteľka, teda Lucia aj s asistenciou ďalšej kolegyne. No a ak chce byť klientka aj po premene stálou klientkou v Paradiss salóne, tak na údržbové farbenie prechádza do klientely Adriany, Marianny alebo Janky. Lucia má stálu klientelu dlhodobo plnú a svoj vzťah so svojimi vernými klientkami si stráži, aby bol hodnotný nielen výsledkom , ale aj celkovým pocitom z návštevy.  

Ale keďže je neustály záujem práve o radikálnejšie premeny, na ktoré je Lucia úplný expert – rozhodli sme sa to ponúknuť touto formou a teda vyhovieť tomu, kto takú službu potrebuje, ale zároveň vysvetliť, kto by sa o vás potom dlhodobo staral ďalej. Jasné pravidlá a hranice, a zároveň po lopate vysvetlené😉 
 

V našom rezervačnom systéme mame interný podrobný prehľad, čo komu dávame na vlasy, čomu je dobré sa vyhnúť (napr. akým strihom či farbám) a preto sa nám údržba veľmi dobre overila ako zaručená cesta k dlhodobej spokojnosti ženy. Nech ju vykonáva ďalej ktorákoľvek vyškolená kolegyňa.
 
Je obľúbené darovať premenu kolegyni, maminke, sestre ako darček.  
A musím podotknúť ešte jeden detail – premenu niekto absolvuje 1x za život, ale niekto 1x ročne.
 
Premena je príplatková služba, a môžete ju využiť kedy chcete.  
 
Fungujeme formou čakacej listiny.  
Cez rezervačný systém, telefonicky, alebo cez sociálne siete sa môžete nahlásiť – a postupne ako sa ženy hlásia, im budú termíny poskytnuté.  
 
Budeme sa tešiť, z ktorej urobíme “princeznú”.

 

Prehľad cien

Údržbové farbenie 40 – 60 € Objednávka do 2 – 3 týždňov
Údržbové dorobenie melíru 60 – 70 € Objednávka do 2 – 3 týždňov  
Premena imidžu  
farba, presvetlenie ak je potrebné, líčenie, vysvetlenie ako sa líčiť doma, vysvetlenie ako si vlasy upravovať, poradiť klientke aké farby oblečenia sú pre ňu lichotivé, ošetrenie vlasov na mieru
150 € Čakacia listina a objednanie do 2 – 3 mesiacov

 

Zdieľajte tento článok: