Kadernícke službyPonúkame dámske a pánske strihy, vždy s umytím hlavy, poradenstvom a kompletným stylingom.

Kto má predstavu, radi Vám ju splníme. Kto nemá predstavu, radi Vám poradíme.
Farbenie vlasov je ďalšia, veľmi dôležitá súčasť našich služieb. Používame farby od Wella Proffesional (Koleston Perfect, Colour Touch, Innosence, illumina, Blondor….) Ako inak, aj v tomto prípade s poradenstvom, farbíme farbami s amoniakom aj bez, melírovanie, bayalage, ombre, sombre, tónovanie, odfarbovanie či sťahovanie farby. Máme v ponuke aj veľmi výrazne pigmenty.

Doplnkové a veľmi žiadané služby sú česanie spoločenských a svadobných účesov, požičanie príčeskov (len zákazníčkam, ktoré sa češu u nás). Takže robíme každú sobotu v roku, okrem pôstného obdobia.

Keďže ku krásnym vlasov vie veľmi napomôcť aj domáca staroslivosť, tak ponúkame na predaj aj široký sortiment kvalitných produktov a to od nemeckej Welly alebo americkej luxusnej značky Farouk System CHI. Šampóny, masky, tužidlá, suché šampóny, laky, gély, pomády, oleje, kefy na vlasy.

Špeciálne na pomoc pri vypadávaní vlasov ponúkame systém Nioxin. Je to 4 týždňová kúra na posilnenie vlasových korienkov a veľmi pomáha pri riedkych vlasov a vypadávaní.

Máme v ponuke aj špeciálne produkty vyslovene pre pánov (šampóny na rýchlo mastniace vlasy, vypadávanie vlasov a lupiny, gély, krémy na vlasy, pomády) a to z rady Sp men od Welly.

Zdieľajte tento článok: