Ako to už býva – ak sa nenájdete ani v jednom, neznamená, že si nemôžete nosiť aj iné vlasy, ak budú krásne zdravé a budú sa Vám hodiť. Trendy sú tu len na inšpiráciu.

Najviac moderné je aj tak porušovanie už existujúcich pravidiel a nosenie vlastného štýlu ✔️

 1. Predĺženy bob, ale zostrihnutý dorovna / alebo len mierne zrezaný, dostatočne husté na koncoch, nepatrne neposlušné vlny sú v tomto prípadne ešte lepšie než úplne hladké
 2. Holiday hair – Balayage and bronde, dlhé blond vlny ale s rovnými koncami, farba ako od mora
  Blond najviac zlatá, medová, naturálne karamelová, maslová blond
  So zábleskami svetlých prameňov do stratena
 3. Predĺžená ofina (taká až v očiach) do bokov výrazne dlhšia, kľudne začesaná na stred, aj nabok, ležérny štýl nosenia
 4. Výrazné vlasové doplnky, čelenky, spony.
 5. Mullet štýl ❗️ úplný hit roku 2021 – ale pozor – asi nie pre každého. O čo ide? Vraciame sa do čias minulých, kedy bolo trendy nosiť vzadu dlhšie vlasy a predné vlasy sú kratšie. Spôsobov je viac.
 6. Nesmrteľný pixie účes – krátke vlasy, ako inak v rôznych možnostiach, kľudne aj na “hríbik”, ale aj veľmi veľmi nakrátko sú teraz žiadané. Na voľno vysušené, prirodzene sadajú…
 7. Ľahko udržateľný a prirodzený look. Tento trend sa vedie aj kvôli Covid19. Keďže milióny ľudí po celom svete bolo donútených nefarbiť sa pravidelne a nemať tak stále super dokonale presvetlené vlasy, je úplne povolené nosiť farbu, ktorú stačí u kaderníka obnoviť 2x ročne. Naturálne hnedé, jemne presvetlené konce do karamelu. Prípadne blond a falošné odrasty.
 8. Dlhé vlasy plné lesku, čokoládové teple hnedé
 9. Individualita – možnosť pre odvážne a tie čo radi pútajú pozornosť – pastelovo ružových vlasov sa môžete tento rok nabažiť.
 10. Akékoľvek presvetlenie vo forme bayalage, bronde techník, výrazne pramene presvetlené okolo tváre sú obzvlášť žiadané, tiež nemusia byť len blond, ale aj pastelovo ružové (tzv. Face Framing)
 11. Peekaboo – veľmi kontroverzný štýl kde sú dve kontrastne farby použité tak, kde polovica hlavy napr. blond a druha čierna, prípadne akékoľvek výrazné kontrasty podľa fantázie a predstavy
Zdieľajte tento článok:

O autorovi

Študovala Obchodnú Akadémiu v Tvrdošíne, najviac ju bavila angličtina a najmenej účtovníctvo. Keďže jej maminka je kozmetička, tak už počas štúdia smerovali jej kroky k tomu naučiť sa, ako ženy skrášliť. Postupne vznikla myšlienka otvoriť si salón, ktorý je zameraný na vlasy aj vizáž, a tak v roku 2009 si začala plniť svoje nové ciele. Pred otvorením absolvovala rekvalifikáciu v Bratislave a pracovala ako kaderníčka v Londýne a Norwichi jeden rok.